Опис
СО-ЕА15-Р – лічильник однофазний багатотарифний з реле контролю навантаження, ВЧ-модемом, інтерфейсом RS-485, з акумулятором живлення, призначений для комерційного обліку активної електроенергії в однофазних двопровідних ланцюгах змінного струму на промислових підприємствах. , комунальне господарство, і працює як автономія, так і в АСКОЕ.
Основні технічні характеристики лічильника CO-EA15-R:
| Назва лічильника | CO-EA15-R |
| Кількість фаз | монофазний |
| Кількість тарифів | багатотарифні |
| Вимірювання енергії | активний |
| Тип підключення | прямий |
| Клас точності | 1.0 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальний (максимальний) струм | 5(80) А |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Пусковий струм (чутливість) не більше | 12,5 мА |
| Помилка годинника | 0,5 с/день |
| Реле відключення | присутній |
| Основний інтерфейс | оптопорт, ВЧ модем, EIA485 |
| Комунікаційні інтерфейси | відсутній |
| Передаточне число | 6400 імп/кВт-год |
| Діапазон робочих температур | -40…+70 °C |
| Габаритні розміри | 186 x 126 x 59 мм |
| Маса, не більше | 0,8 кг |
| Міжповірочний інтервал, років | 16 років |
| Виробник | Філія ДНВП “Об’єднання Комунар” Завод “Комунарсчетмаш” |
| Країна-виробник | Україна |

