Опис
Лічильник електроенергії СО-ЕА15-Р (багатотарифний)
СО-ЕА15-Р – одна з найпопулярніших моделей електролічильників на ринку електротехнічної продукції. Оптимальне і вигідне рішення для заміни старого однофазного індукційного лічильника в квартирі або на дачі з метою переходу з однотарифного обліку на диференційований багатотарифний облік споживання електроенергії.
Основні технічні характеристики лічильника CO-EA15-R:
| Назва лічильника | SO-EA15-R |
| Кількість фаз | монофазний |
| Кількість тарифів | багатотарифні |
| Вимірювання енергії | активний |
| Тип підключення | прямий |
| Клас точності | 1.0 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальний (максимальний) струм | 5(80) А |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Пусковий струм (чутливість) не більше | 12,5 мА |
| Помилка годинника | 0,5 с/день |
| Реле відключення | присутній |
| Інтерфейси | оптопорт, PLS-модем, EIA485 |
| Вимірювальні елементи | трансформатор струму, шунт |
| Передаточне число | 6400 імп/кВт-год |
| Діапазон робочих температур | -40…+70 °C |
| Габаритні розміри | 217 x 130 x 83 мм |
| Маса, не більше | 0,9 кг |
| Інтервал інтервалу | 16 років |
| Гарантія від виробника | 3 роки |
| Термін служби | 30 років |
| Виробник | Філія ДНВП “Об’єднання Комунар” Завод “Комунарсчетмаш” |
| Країна-виробник | Україна |

