Опис
Лічильник електричної енергії СО-ЕА10ДЙ (заміна СО-ЕА10Д) призначений для вимірювання електричної активної енергії в однофазних колах змінного струму, має РКД , два вимірювальні елементи . Установчі розміри моделі дозволяють використовувати її для заміни застарілих індукційних лічильників без доопрацювання кабельних ліній. Працює при номінальній напрузі 220 В і силі струму 5(60) А. Має вбудовані інтерфейси: імпульсний вихід .
Основні технічні характеристики лічильника CO-EA10DY:
| Назва лічильника | SO-EA10DY |
| Кількість фаз | монофазний |
| Кількість тарифів | єдина ставка |
| Вимірювання енергії | активний |
| Тип підключення | прямий |
| Клас точності | 1.0 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальний (максимальний) струм | 5(60) А |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Пусковий струм (чутливість) не більше | 12,5 мА |
| Реле відключення | відсутній |
| Основний інтерфейс | відсутній |
| Передаточне число | 6400 імп./кВт-год |
| Діапазон робочих температур | -40…+70 °C |
| Габаритні розміри | 186 x 126 x 59 мм |
| Маса, не більше | 0,8 кг |
| Інтервал інтервалу | 16 років |
| Виробник | Філія ДНВП “Об’єднання Комунар” Завод “Комунарсчетмаш” |
| Країна-виробник | Україна |

